Deweloper

Arkop Deweloper

31 lat na rynku budowlanym i 15 lat na rynku deweloperskim mówi samo za siebie.

Zdobyte doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym skłoniło Zarząd Arkop do rozpoczęcia ponad 17 lat temu działalności deweloperskiej. W roli dewelopera zrealizowaliśmy 14 inwestycji i ponad 1400 mieszkań . Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość i solidność budowanych inwestycji oraz terminowe przekazanie indywidualnym klientom lokali mieszkalnych. Przez ten cały okres działalności, najważniejsze było dla naszej firmy zadowolenie klientów i mieszkańców wybudowanych osiedli. Jest to do dnia dzisiejszego, podstawowy priorytet w realizacji budownictwa mieszkaniowego. Dowodem na to są liczne, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, które zdobyliśmy w tym okresie. Link do nagród i wyróżnień.

LAT DOŚWIADCZENIA

ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI

WYBUDOWANYCH MIESZKAŃ

PLANOWANYCH INWESTYCJI

Nasze sukcesy zawdzięczamy bardzo dobrej kadrze pracowników. Przez wszystkie lata działalności Firmy udało się skompletować bardzo kompetentny, profesjonalny i związany z firmą zespół wysoce wykwalifikowanych fachowców, doświadczoną kadrą inżynierską oraz profesjonalny zespół sprzedaży. Doświadczenie to pozwala nam sprostać najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym w realizowanych przez nas inwestycjach oraz profesjonalnej obsłudze klientów.Świadczą o tym również uzyskane przez naszą firmę certyfikaty, przede wszystkim:
Certyfikat jakości ISO 9001:2002
Certyfikat jakości ISO 9001:2015

Można śmiało powiedzieć, że Arkop od ponad 30 lat wytycza nowe standardy w polskim budownictwie mieszkaniowym oraz współczesnej architekturze, zmieniając krajobraz naszego otoczenia na lepszy.

    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI